Актуал

Космос Гумору у Comedy Space

Отже, 5 березня в Bel Etage Music Hall пройшло гумористичне стендап-шоу, в рамках якого виступили відомі коміки, зірки шоу-бізнесу і популярні блогери. Серед них: Анатолій Анатоліч, Макс Вишинський, Володимир Остапчук, Микита Шевчук, Лера Мандзюк, Настя Дерська, Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анна Алхім. Програму назвали на честь прекрасної статі - "Найбільш жіночий стендап", хоча, як можна було здогадатися з афіші, в ролі стендаперов будуть далеко не тільки дівчата. Швидше, тематика, була саме жіноча, все-таки свято, що наближається давало на те вагомі причини. Ведучими вечора були - Анатолій Анатоліч і Анна Алхім.

І поки Анатолич інтерактивами "розігрівав" зал, опитуючи глядачів на предмет найгірших подарунків і найкращих компліментів до 8 березня, то Анна не забувала про своє істинне покликання, все-таки 627 тисяч підписників самі себе розважати не будуть, і сторіс маст бі постійно!
Сильно затягувати з початком ведучі не стали. Слабо затягувати теж якось не пристойно.
Тому якраз вчасно передали слово Володимиру Остапчуку.
"Згадати все" в даному випадку - це не фільм з Арнольдом Шварценеггером, а тема стендапа Остапчука.
Вова згадав все: початок роботи на ТБ, озвучку еротичних проектів, сувору бабусю, досвід в рекламі, плюси і мінуси впізнаваності, а також наслідки ведення Євробачення у вигляді інтимних пропозицій від арабів в інстаграмі.
Глядачі іноді навіть плескали і сміялися. Стендап, все ж, далеко не найлегший жанр, і швидко знайти ключ до сердець глядачів завдання не з легких... 
Підхопила естафету (це не хвороба) від Вови - Лєра Мандзюк.
Відмінний народний гумор, здається, ще більше розігрів "холодний" зал, хоча на вулиці вже і так стало теплішати. Лєра чітко позначила свій стиль фразою "можна вивезти дівчину з села, а ось село з дівчини - ніколи." А враховуючи, що нас таких "понаїхавших", в тому числі із сел, серед глядачів - багато, то і жарти Лєри зайшли на ура.
Продовжила стендап-вечірку- Ірина Сопонару.
Актриса команди КВН "Вінницькі перці", скетч-шоу "Країна У", а також "Жіночого кварталу" почала з актуального: як знайти хлопця, коли тобі вже за 30?
Ну, а дізнатися відповідь на це питання, а також познайомитися з творчістю інших артистів, які виступають в Comedy Space, можна сходивши на один з їх наступних концертів.
Comedy Space - місце твого космічного настрою.

Над матеріалом працював: Денис Кушнарьов
Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск