Hollywood з Лєною Бассе

Шону Пенну - 60! Онлайн - інтерв'ю

Знаменитому голлівудському актору, режисеру, продюсеру і активісту виповнилося 60 років.

За кілька днів до свого ювілею Шон одружився із австралійською актрисою, Лейлою Джордж, яка молодша за нього на 32 роки. Таким чином, батьки нареченої, актори Вінсент Д'Онофріо і Грета Скаккі, виявилися ровесниками нареченого, а діти Шона від другого шлюбу - ровесниками його молодої дружини.

Але таке становище не стало перешкодою на їх спільному шляху до щастя. Перед тим як зіграти весілля, майбутні молодята зустрічалися близько чотирьох років. А після весілля, що відбулося в таїнстві, пара чітко дала зрозуміти, що має намір берегти свої відносини від зайвої уваги з боку преси. Можна не сумніватися, що у Шона є достатньо досвіду в цьому питанні.

Особисте життя артиста не в перший раз стає темою публічних обговорень. Його перший шлюб з Мадонною, який тривав близько чотирьох років, й до сих пір викликає інтерес у їхніх шанувальників, хоча, після розлучення, обидві зірки ніколи не відгукувались негативно один про одного. Та й бурхливі сімейні відносини з Робін Райт, протягом 12 років з неодноразовими розставаннями і возз'єднаннями, невпинно обговорювалися в пресі. І хоча, палкий темперамент Шона і його захоплення такими чудовими актрисами, як Сьюзан Сарандон і Шарліз Терон, дійсно здатні стати предметом численних суперечок і обговорень, все ж не можна забувати, що більшу частину тієї пристрасті, якою нагородила актора природа, останнім часом він спрямовує, перш за все, на зміцнення і розвиток своєї активної громадянської позиції у всіх сферах своєї діяльності.

Актор відомий своїми ліберальними поглядами і принципово не знімається в фільмах, які суперечать його світогляду. Він дозволяв собі критикувати Олівера Стоуна, знімаючись в його фільмі «Поворот», і, при цьому, не посоромився «напроситися» до Терренса Маліка, на зйомки його фільму.

В результаті Шон Пенн зіграв одну з важливих ролей у фільмі «Тонка червона лінія». А ось його конкурентам в боротьбі за цю роль, а це на секундочку: Гаррі Олдмен, Едвард Нортон і Аль Пачіно, талановитий режисер був змушений відмовити.

У 2018 році, незважаючи, на значну фільмографію і вражаючу акторську кар'єру, Шон, який двічі ставав лауреатом оскарівської премії, заявив про те, що більше не відчуває прихильності до своєї професії. Ця заява не була закінченням акторської професії, адже з того часу він вже двічі знявся перед камерою, причому одного разу на пару зі своєю донькою у власному фільмі «День прапора», якому ще тільки належить вийти на екрани. Швидше, це було визнання того, що його активістська діяльність, спрямована безпосередньо на допомогу людям, які постраждали від природних катаклізмів або епідемій, приносить йому більше задоволення. Той, хто ще зовсім нещодавно був одним з головних «поганих хлопців» Голлівуду, спрямував свою енергію на боротьбу за порятунок людського життя.

Благодійна організація CORE - Community Organized Relief Effort - засновником, якої є Шон Пенн, з'явилася після того, як 12 січня 2010 року всього лише за 35 секунд землетрус на острові Гаїті забрав життя 250 тисяч людей. Саме тоді в терміновому порядку була створена мережа, яка дозволила мобілізувати лікарів, робітників і державних службовців для подолання важких наслідків у бідній карибській державі. Потім діяльність цієї організації була пов'язана з усуненням наслідків катастроф в Новому Орлеані, Г'юстоні. І ось тепер вся її робота зосереджена на боротьбі з COVID-19. Завдяки старанням співробітників CORE тільки в США було проведено понад 1,2 мільйона безкоштовних тестів. Чималу роль при цьому відіграє ентузіазм і енергія безпосередньо Шона Пенна, який не боїться викликати на конкретну розмову губернаторів, сенаторів, задаючи їм неприємні запитання, і просити успішних підприємців пожертвувати на добру справу, розпоряджаючись отриманої фінансовою допомогою в інтересах найбільш нужденних.

Епідемія коронавірусу стала причиною і того, що ми не змогли зустрітися з Шоном особисто, а лише поспілкувалися за допомогою програми Zoom. Його волосся збаламучене, в руках у нього сигарета, а на футболці видніється напис: «Actually, I am in Havana» ​​(переклад: "Взагалі-то, я в Гавані"). Незважаючи на те, що актор перебуває у себе вдома, в багатому районі Малібу, картинка за його спиною видає в ньому швидше шанувальника картин із зображенням оголеного тіла, ніж любителя розкішного або модного дизайну.

ШОН ПЕНН: По правді кажучи, я байдужий до великих і дорогих будинків. Я люблю гарні машини, які дозволяють швидко пересуватися з місця на місце. Взагалі, я вважаю за краще не витрачати гроші на предмети розкоші. З тих пір, як 10 років тому я заснував CORE, я чітко побачив, що грошам можна знайти більш гідне застосування. Але ми всі зараз вступаємо в абсолютно нову гру... Хто знає, що нас чекає в майбутньому? Багато джерел доходів, напевно, просто скоро зовсім зникнуть. Якщо чесно, то я вже подумую про те, що моя колекція годинників мені може дуже скоро стати в нагоді (сміється).

Звичайно, Шона, як актора, сценариста, продюсера і режисера, як і раніше хвилюють і проблеми кінематографа, особливо, ті, що стосуються його майбутнього.

Шон Пенн: Я обожнюю кіно, і моє серце кров'ю закипає, коли я думаю про те, скільки прекрасних фільмів перемістилися з великих екранів на екрани телевізорів. Я не знаю, закриється чи коли-небудь цей ящик Пандори, який зараз відкрився. Я не впевнений, чи зможуть кінотеатри існувати, демонструючи не франшизні фільми.

Звичайно, я отримую насолоду від перегляду самих різних картин. Але я не впевнений, що мені принесе задоволення перегляд лише так званих «Cirque du Soleil» фільмів. І це не зовсім чесно так їх називати, тому що самі програми «Cirque du Soleil» високохудожні. Особисто я, можу насолодитися таким фільмом, ну, може бути раз на рік. Іноді я відчуваю себе динозавром. Але може бути, молодь сама раптом задумається і зажадає чогось іншого, як це вже сталося в Америці після війни у ​​В'єтнамі?

ЛЄНА БАССЕ: Шон, у тебе намічається кругла дата. Як ти, у зв'язку з цим, відчуваєш себе і чи збираєшся її відзначати?

ШОН ПЕНН: 6-0, та вже зовсім скоро. Цікаво, що я завжди думав про те, що відчуваю себе на 77 років. Є такий психологічний тест: в якому віці, на вашу думку, ви відчуваєте себе найкомфортніше? І я не знаю чому, але для мене це завжди була цифра 77. Тобто, мені ще треба прожити 17 років до того, як я, дійсно, стану тим, ким я є: спочатку мені буде 61, а потім 62 ... З приводу святкування, я можу сказати, що я щаслива людина, у мене є улюблена жінка. Я шалено закоханий в прекрасну австралійку, а всі, хто коли-небудь зустрічалися з австралійськими жінками, знають, що святкуваннями розпоряджаються вони.

Тому я нічого не знаю, може, буде щось, а може і ні. Крім того, вона керує відділом в нашій організації, який займається визначенням шкали, за якою будуть співвідноситися результати тестів серед віддалених емігрантських громад. Ну і зрозуміло, що в зв'язку з тим, що вона зайнята в програмі COVID-19, кількість гостей, які зможуть брати участь в святкуванні, сильно обмежена. Поживемо - побачимо.

Лєна Бассе,

Лос-Анджелес,

2020

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск