Інтерв'ю

Декель Беренсон: Успіх "Анни"

Просто так, з рюкзаком за плечима, відправитися в Україну, знайти там партнерів і зняти короткометражний фільм, який увійде в офіційні програми найбажаніших фестивалів для кіношників: Каннський і Торонто! Все це про Декеля Беренсона і його фільм "Анна".

Anna 2

Картина розповість історію самотньої жінки, що живе на сході України. Сподіваючись змінити своє життя, вона вирішує піти на вечірку з іноземцями. Не секрет, що подібні вечірки у нас часто влаштовують численні шлюбні агенції, які за свій "відсоток" допомагають знайти тут іноземцям потенційних дружин, а нашим жінкам виїхати за кордон у пошуку кращого життя.

"Анна" - це копродукція трьох країн: Ізраїлю, України та Великобританії, проте, майже все виробництво здійснювалося в Україні.

DayNightTV записали інтерв'ю з режисером фільму - Декелем Беренсоном, під час якого він розповів про свої ідеї, труднощі зйомок, бюджет фільму, а також плани на майбутнє - а це вже виробництво повнометражного фільму, продюсерами якого стануть Олександр Роднянський і Марек Розенбаум.

Повну версію інтерв'ю дивіться тут:

 

Над інтерв'ю працювали і "Анну" дивилися: Олесь Середицький і Денис Кушнарьов

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск