Інтерв'ю

Bad Boys Blue: фейкі, пригоди, хіти

Отже, попалася нам якось чергова афіша про майбутній концерт із серії "Диско 80-90", і все б нічого, ніби давно забуті кумири, знамениті хіти, все потанцюють, але вчитавшись в афішу виявилося, що ті самі хіти  виконувати будуть геть одні двійники, фейки і бог знає які склади. І добре ще, коли це відбувається зі схвалення оригінального складу, який або розпався, або через вік сам так вже їздити не може, але тут інше! Крім інших артистів, на афіші красувалося: "Real Bad Boys Blue" і в дужках значилося прізвище, яке явно не фігурувало у складі гурту раніше. Для досвідчених любителів диско, якими ми є - це багато що означало. Загалом, вирішили зробити онлайн відеодзвінок єдиному реальному учаснику Bad Boys Blue - Джону МакІнерні та поговорити за життя молоде та про старі фейки.

Як ми вже сказали, Джон – нині єдиний представник групи золотого складу, двоє інших – Ендрю Томас та Тревор Тейлор уже пішли з життя.

Згодом Джон співпрацював деякий час з іншими артистами, з якими робили нові аранжування старих хітів. Особливого внеску вони не внесли, але склепавши спільне аранжування і швидко відколовшись, почали роз'їжджати самі, співаючи знамениту "You`re woman, I`m a man", "Come back and stay", "Pretty young girl" та інші хіти самостійно. А оскільки зареєструвати таку ж торгову марку Bad Boys Blue не могли, то просто лихо додали Real! Отак і вийшло, що оригінальний склад уже нібито не ріал, а фейки стали оригінальними. Джон роздратовано нагадав, що до запису та отримання золотих дисків Bad Boys Blue усі ці люди стосунку не мають. А їхні концертні агенції займаються просто викачуванням грошей та заміною понять, випускаючи до наших людей подібних двійників. Втім, позиватися до них у судовому порядку у Джона сил і бажання немає.

Найкумедніше, що любителі "спіанерити" матеріал у Bad Boys Blue з'явилися ще до співпраці з цими артистами. Ним виявився Олежка Газманов, який для своїх "Думок-скакунів" просто запозичив початок пісні Bad Boys Blue "I Wanna Hear Your Heartbeat".

А тепер ще цікавіше: коли ми робили відео-інтерв'ю на ютьюб, то ніхто, включаючи оригінальну групу, не запросив авторські права на фрагменти треків, крім самих плагіаторів... Ось так і живемо!

Втім, фейки - фейками, а поговорити з Джоном можна багато про що. Він згадав, як вони ще в 1991 приїжджали в СРСР, а потім уже гастролювали по різних країнах союзу, що розпався.

Втім, найяскравіше враження після всіх гастролей залишив Тайвань, де групу пригощали м'ясом екзотичних тварин, та давали випити кров змії. Це було дуже незвичайно, - як моторошно зауважив Джон.

Загалом, на той момент групу чекали та слухали у багатьох куточках нашої планети. І було за що: золоті диски, провідні місця у хіт-парадах та всенародне кохання! А у Східній Європі та в Радянському Союзі гурт конкурував за популярністю з «Modern Talking»! За багаторічну історію існування гурту «Bad Boys Blue» було видано більше двадцяти 20 альбомів та сорока синглів, про це та багато чого іншого ми розповідаємо у нашій відеоверсії інтерв'ю нижче.

А тим часом, велику кількість хітів і народну до них любов демонструє маса аматорських каверів, які можна знайти на теренах Ютьюба.

Ну, а Джон, тим часом, продовжує іноді гастролювати і сам.

Своєю справжньою пристрастю він вважає футбол. Виходець із Ліверпуля, ясна річ, завжди вболіває за своїх. Тому коли його команда вийшла у фінал Ліги Чемпіонів, який проводився в Києві, то Джон не роздумуючи взяв сина, друга, машину-кемпер на прокат і вирушив на футбол до столиці України.

Ось цим і живе зараз ветеран диско: футбол, сім'я та інколи гастролі.
Які ж пісні любить та слухає сам, а також інші цікаві деталі нашого інтерв'ю можна переглянути тут:

 

Всім дякую! Дивіться та слухайте оригінальне диско! До зустрічі на нових інтерв'ю!

Над матеріалом працювали: Денис Кушнарьов, Олесь Середицький

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск