Шоу-бізнес

Євробачення: потужний фінал і перемога України

Ось і відбулося Євробачення 2022 року в мальовничій Італії. І наступного року його має прийняти нова країна переможець – Україна.

Складний шлях до перемоги почався ще під час національного відбору, коли з'ясувалося, що Аліна Паш, яка посіла перше місце, незаконно відвідувала оккупований Крим, а пред'явлені нею довідки виявилися "липовими". Таким чином, право вирушити на пісенний конкурс відійшло тим, хто посів друге місце – групі Калуш.

До речі, ще напередодні конкурсу ми згадали фільм "Євробачення: історія вогняної саги", а також наше інтерв'ю з головними героями картини - Віллом Феррелом та Рейчел Макадамс, які передавали вітання всій Україні!

Таким чином, за допомогою зірок, простих людей і навіть більшості своїх конкурентів з Євробачення, Калуш розпочали свій похід до перемоги.

Справжній фейл трапився лише з представницею Північної Македонії, яка жбурнула свій прапор на фотосесії, тому на батьківщині навіть захотіли виключити її.
А вже після першого півфіналу душевний фолк-реп "Стефанія" у виконанні гурту Калуш знайшов величезну підтримку, зала аплодувала стоячи!

Напередодні самого фіналу ставки букмекерів на топ найкращих учасників розподілялися так:

Фінал був багатий на різні жанри: кантрі, диско, рок, р-н-бі і звичайно фолк реп!
Порадували і минулорічні переможці Манескін!
Проте справжня інтрига була під час голосування! І якщо експерти-журі різних країн оцінили Україну на 4 місце, то глядачі всіх країн поставили рекорд: дали Україні 439 балів та вивели її у лідери!
Одразу після перемоги Калуш виклали кліп Стефанія.
Його знімали у містах Київської області, які найбільше постраждали від російської агресії!

За Євробаченням 2022 року стежили і за Україну вболівали:
Денис Кушнарьов,
Олесь Середицький,
Роман Орлов

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск