Hollywood з Лєною Бассе

Г'ю Джекмен - Найвеличніший шоумен!

Безперечно, що «Найвеличніший шоумен» - ідеальний фільм для Г'ю Джекмена! Адже це не просто мюзикл, де Г'ю проявив усі свої акторські та музичні здібності. Головна роль Фінеаса Барнума, яку Джекмен виконує в романтичному образі героя, немов створена саме для нього. А як йому підходить назва картини? У сучасному кіно мало артистів, здатних одночасно чудово співати і танцювати, майстерно грати в супергеройському бойовику, а також демонструвати блискучий конферанс, як це було в 2009 на церемонії вручення «Оскар». Більш того, в 2012 році він вже знявся в мюзиклі «Знедолені», де теж виконав головну роль, яка принесла йому безліч нагород і номінацій. Але, в остаточному підсумку, справа не тільки у визнанні. Саме мюзикл став тим театральним жанром, який пробудив у ньому ще в дитинстві артистичну пристрасть. А що може бути сильніше за дитячу мрію?

Тому, як тільки йому випала нагода знятися в музичній картині, що розповідає історію про людину-мрійника, Г'ю щосили вхопився за цю ідею! Коли на раді кіностудії вирішувалася доля картини, Джекмен несподівано для всіх, вискочив на сцену і заспівав «вживу» свою партію. Хоча, лікарі йому, на той момент, заборонили це робити, так як на його обличчі тоді ще не затягнулися шви від операції з видалення плям раку шкіри. На щастя, наслідків не було, а фільму дали «добро». Шоу - продовжилося. А разом з ним здійснилося і наше інтерв'ю!

Лєна Бассе: Розкажіть, як виникла ідея створення фільму?

Г'ю Джекмен: ​​Одразу після того, як я виступив ведучим урочистої церемонії вручення Оскар у 2009 році, до мене підійшов продюсер цього шоу і сказав, що мені обов'язково потрібно зніматися в мюзиклі. Але всім відомо, як важко кіностудіям даються рішення з приводу зйомок мюзиклів, адже це найбільш ризикований жанр в кіно. Як правило, такі екранізації закінчуються або попаданням в десятку, або цілковитим провалом. Для успіху, необхідно, щоб збіглося все: і захоплююча історія, і запальна музика, і талановите виконання музичних номерів. Тому не дивно, що пройшло більше 7 років, перш ніж Майкл Грейсі зміг втілити ідею створення оригінального мюзиклу в реальність. До речі, це його режисерський дебют.

Лєна Бассе: Це ж не бродвейський мюзикл, історія про Фінеаса Барнума, винахідливого підприємця, який створив в 19-м столітті цирк з незвичайними артистами, була написана безпосередньо для цього фільму. А хто написав до нього музику?

Г'ю Джекмен: ​​Музика була написана двома молодими авторами: Бенджі Пасіком і Джастіном Полом, дуже талановитими, але в ту пору ще невідомими широкому загалу композиторами. Згодом вони написали музику для іншого знаменитого мюзиклу «Ла-Ла-Ленд» і завоювали Оскар за кращу оригінальну пісню. Але ми були першими і це дозволяло нам сподіватися на те, що пісня «This Is Me" з нашого мюзиклу теж могла б виграти Оскар в тому році!

(Від автора: пісня виграла Золотий Глобус, але Оскар так і не отримала).

Лєна Бассе: Але «Найбільший Шоумен», це ж не тільки фільм про цирк, чи не так?

Г'ю Джекмен: Звичайно, ні. Перш за все, цей фільм розповідає історію про людину, яка щиро вірила в силу уяви. Фінеас Барнум, по суті, стояв біля витоків розвитку сучасної Америки, адже саме він підтримував і розвивав ідеї меритократії, яка полягає в тому, що керівні пости повинні займати найбільш здібні люди, незалежно від їхнього соціального походження. Не можна забувати про те, що в той час Америка сповідувала кальвіністський світогляд, досить сірий і нудний за своєю природою. І Барнум був одним з тих, хто вірив, що люди можуть і повинні вести більш вільний і щасливий спосіб життя, знаходити більше приводів для радості і посмішок. Мені дуже імпонує його знаменитий вислів: «Одне з найблагородніших занять - це мистецтво робити людей щасливими!».

Лєна Бассе: Біографія Барнума багата подіями, він пережив безліч злетів і падінь. Наскільки правдиво фільм відображає історичні факти з його життя?

Г'ю Джекмен: ​​В процесі довгої підготовки до зйомок, я прочитав про нього 37 книг. І можу з упевненістю сказати, що про цю людину можна було зняти 37 несхожих один на одного фільмів. Наш фільм не можна назвати біографічним, хоча б тому, що зараз дуже важко відокремити правду від вигадки. Але те, що він народився і виріс в неймовірною бідності - це, дійсно правда. Все, чого він досяг у житті, він домігся сам, своєю працею і своєю кмітливістю. Він любив говорити: «Життя - це те, що ти вибираєш робити». Він вірив у те, що саме відмінності роблять людину особливим. Немає сенсу соромитись своїх відмінностей від інших, їх завжди можна перетворити у достоїнства. В ті часи, будь-які відмінності людей від прийнятої норми приймалися за кара божа. Карлики, сіамські близнюки, бородаті жінки, автоматично вважалися виродками і їх ховали від людських очей. Фінеас, дійсно, не тільки вивів їх з підвалів, а й подарував їм можливість відчути себе справжніми людьми. Ліліпут Том на прізвисько Великий Палець не тільки все життя працював в цирку, а й разом зі своєю дружиною довгий час жив в будинку Барнума. І якщо подивитися навколо, у нас всіх знайдуться якісь відхилення від так званої норми, які дають нам незручності. Важливо не пригнічувати один одного, а бачити один в одному відмінності, які роблять життя незвичайним і різноманітним.

Лєна Бассе: Цікаво, а які у вас існують відмінності, які вам коли-небудь доставляли незручності?

Г'ю Джекмен: ​​Коли я тільки приїхав до Голлівуду, мені одразу сказали, що я занадто великого зросту. По всій видимості, мій зріст в 1 метр 90 сантиметрів, створював проблеми з підбором для мене партнерів і партнерок по знімальному майданчику. До того ж, мені пояснили, що велика кількість різних талантів лише шкодить артистичній кар'єрі, тому що збиває з пантелику продюсерів. Незрозуміло, до якої категорії мене віднести: чи то до романтичних героїв, які співають і танцюють, чи то чи до супергероєв. Хоча, насправді, широкий діапазон здібностей повинен лише збільшувати шанси актора на участь у зйомках.

Лєна Бассе: А в плані особистих відносин, ви ніколи не відчували до себе надмірно негативного інтересу з боку інших людей?

Г'ю Джекмен: ​​Пам'ятаю, що коли батьки розлучилися і ми, діти, залишилися жити з батьком, який, до речі, завжди ставився до нас з великою повагою і всіляко підтримував нас у всіх починаннях, то я сповна відчув на собі неприємну цікавість з боку малознайомих людей.  Я просто відчував, як вони дивилися на мене з відвертим жалем: «А, це ж хлопчик з тієї самої сім'ї». У той час і справді, ми були єдиною сім'єю в такому положенні. І таке ставлення до нас, мене дуже обтяжувало.

Лєна Бассе: Але незважаючи на це, ви не замкнулися в собі. Навпаки, здається, що ви постійно випромінюєте позитивну енергію. Можливо, у вас є секретне джерело?

Г'ю Джекмен: ​​Кава! (Сміється) Хоча, звичайно я починаю день з того, що випиваю склянку води. Мій друг, одного разу розповів мені, що його батько, який був відомим урологом, постійно говорив, що якби всі чоловіки на цій планеті, зранку випивали б літр води, то він би втратив роботу. Пам'ятаючи про це, я намагаюся з ранку випивати дві пляшки води, а потім вже приступаю до кави.

Лєна Бассе: Схоже, що вас обійшла стороною зоряна хвороба. Як вам вдалося її уникнути?

Г'ю Джекмен: ​​Мої батьки були дуже скромними людьми. Батько, взагалі, був неймовірно тихою людиною, хоча, він майже все життя пропрацював начальником. Він вважав, що красномовно про людину говорять його вчинки. А мама завжди вчила мене тому, щоб поважати оточуючих людей. Не важливо яку роботу вони виконують, тому що кожна людина потребує визнання з боку інших людей, особливо, якщо вони щось роблять для тебе. До того ж, успіх до мене прийшов уже тоді, коли мені було за 30, і повірте, це велика різниця. По правді кажучи, коли мені в 40 років присвоїли звання найсексуальнішого чоловіка на планеті, то мені відразу захотілося спитати:

«Де всі ці люди були тоді, коли мені було 21?» (Сміється). Ну, дійсно! Адже тоді ніхто не бігав за мною і не говорив мені, що я найсексуальніший! Тому сьогодні я просто не можу до цього ставиться серйозно! ".

 

Лєна Бассе,

Лос Анджелес

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск