Hollywood з Лєною Бассе

Малкольм і Марі: Вашингтон и Зендея

Як не занудьгувати на карантині? Правильно, знімати контент! Подумав режисер Сем Левінсон і взявся за справу. Для початку, покликав своїх друзів і колег із серіалу "Ейфорія", який тоді закрили через епідемію. Одна з головних героїнь серіалу - Зендея не тільки погодилася зіграти головну роль в новому проекті Сема, але й допомогти фінансово, виступивши суворим продюсером.

За сюжетом: головні герої фільму - режисер Малькольм і його дівчина на ім'я Марі повертаються додому після прем'єри власного фільму. І ось тут і починається довга та відверта розмова, яка оголює різні сторони їхнього життя, розкриває їх характер і допомагає героям пізнати один одного ще краще.

На роль Малкольма вирішили запросити Джона Девіда Вашингтона, який ледь почувши у слухавці голос Сема Левінсона і його пропозицію знятися в новому фільмі був, як він сам каже - в шоці ...

Тому погодився не роздумуючи. Та й вся команда "Ейфорії" була не проти, адже Джон Девід до того моменту вже чудово зарекомендував себе у таких фільмах, як "Тенет" Крістофера Нолана, а також "Чорному куклукскланівці" Спайка Лі.

Daynight.tv тоді побував на прем'єрі в Каннах, а пізніше отримав і особистий коментар Спайка Лі в подяку всім, хто підтримував його фільм.

І ось новий виклик для Вашингтона-молодшого - картина "Малкольм і Марі".
Знімати вирішили своїми силами. Щоб не піддавати учасників команди ризику і не викликати гнів громадськості - зйомки проходили за всіма правилами протиепідемічних заходів безпеки. Одночасно на знімальний майданчик допускалося не більше 12 осіб. У якості локації був обраний сучасний приватний будинок в Каліфорнії.

І, оскільки на зйомки не брали візажистів або дизайнерів костюмів, то Джон Девід Вашингтон і Зендея самі накладали собі мейк-ап і навіть привозили свої костюми і взуття!

Netflix швиденько купив права на показ фільму за 30 млн доларів, переплюнув ціни своїх конкурентів, серед яких були, наприклад, HBO і A24.
Картину знімали на чорно-білу 35-міліметрову плівку. ЧБ - це, звичайно, і так стильно, але, можливо, режисер, пам'ятаючи "нагородний" успіх чорно-білої драми «Рома», яку також підтримав Нетфлікс, вирішив повторити її шлях, тому обрав саме таке кольорове вирішення для картинки фільму.
Як би там не було, але фільм вже отримав нагороду на кінофестивалі в Санта-Барбарі, також асоціація кінокритиків Голлівуду номінувала Зендею на звання найкращої актриси року.

Втім, повторити зоряний шлях Альфонсо Куарона і його "Роми", здається, творцям фільму все-таки не вдасться. Критики не дуже й полюбили картину, виставляючи їй досить посередні оцінки. Наприклад, на сайті Rotten Tomatoes фільм оцінили всього на 59%, рейтинг на IMDB трохи вище - 6.7. Багато хто відзначає хорошу роботу оператора-постановника, але в той же час нарікають на слабкий сценарій, де одна сварка змінює іншу, а потім все повторюється спочатку, і сама оповідь від цього стає виснажливою.

Але не будемо заглиблюватися в аналіз, кожен сам зробить свій висновок після перегляду. Тим більше, що для одних - недолік, для інших - перевага. Перейдемо до найцікавішого, інтерв'ю з зірками.
Повну версію відео-огляду картини, а також онлайн інтерв'ю із Зендеєю і Джоном Девідом Вашингтоном дивіться тут, а текстовий варіант - нижче.

 

Інтерв'ю із Зендеєю.
Лєна Бассе, DayNight.TV: Цей фільм - доказ того, що навіть із ситуації з поганими обставинами може вийти щось незвичайне ... І от мені цікаво, ти коли-небудь мріяла про подібний проект, або ж це було просто спонтанне продовження співпраці з режисером Семом Левінсоном?

ЗЕНДЕЯ: Так, це було трохи спонтанно ... Звичайно, це випливало з бажання і необхідності створити щось креативне. Але також через те, що виробництво серіалу «Ейфорія» тоді закрили, і багато хто з нашої команди залишилися без роботи, а ми завжди дбаємо про нашу команду - так що це важливо. Загалом, я думаю це була комбінація цих всіх причин ... І так ... Я думаю, що це дозволило нам по-справжньому структурувати виробництво фільмів ... А що стосується мене, то я ще ніколи не була настільки занурена у створення картини, починаючи із зародження проекту і закінчуючи такими звичайними речами, як практикувати щоденне спілкування по телефону, як Сем написав, або репетируючи всі разом: я, Джон, Сем і оператор Марсел, ми опрацьовували кожний рядок сценарія, обговорюючи це все. Я думаю ми всі чудово спрацювалися, і це був чудовий досвід, хоча і трохи лякаючий, особливо коли ти вкладаєш свої гроші в щось. І крім того, я сама відповідала за свій мейк-ап, привозила свій одяг і таке інше. А загалом, все це було для мене дуже особливим.

Лєна Бассе, DayNight.TV: Знадуючи твою зануреність у проект. Музика, звичайно, зіграла велику роль у цьому фільмі, вона практично як адвокат твого персонажа! Цікаво, у тебе була можливість відбирати треки? Наприклад, якщо я не помиляюся, там були також композиції з серіалу «Ейфорія», так? Наприклад, «I`m not in love» Келсі Лу?
ЗЕНДЕЯ: Так! ... Ви знаєте, що дійсно круто, так це те, що у Сема енциклопедичні знання в галузі кіно, а ще у нього відмінний музичний смак... Також іноді він пише свого роду музичні посилання. Ось що мені подобалося, коли ми працювали над «Ейфорією»...
Загалом, є кілька пісень, запланованих спеціально для цього сценарію, одна з них «Down And Out in New York City», яка мені подобається з різних причин... А також пісня Вільяма Белла "I forgot to be your lover". Загалом, вони виступають, як ви раніше говорили, адвокатами персонажів, коли у героїв вже буквально немає слів, і музика працює у якості їх реплік, їх способом комунікації.

Лєна Бассе, DayNight.TV: Ми знаємо тебе, як дуже талановиту молоду актрису, але тобі вдалося здивувати нас такою ось трансформацією в щось абсолютно інше. Я маю на увазі, що твій новий персонаж - це така вже зріла, навчена досвідом, хоча і в той же час молода жінка. Мені цікаво, наскільки комфортно тобі дався перехід від тих тінейджерських ролей у дорослий світ?
ЗЕНДЕЯ: Це було хвилююче, тому що це те, що я створювала особисто, і з людьми, яким я довіряю. І якщо робити щось - так це так, щоб піклуватися самій про себе. Так що це було щось особливе для мене. До того ж я відчула, що це якраз потрібний час для того, щоб зробити вже крок у цьому напрямку ... І якщо до цього у мене були так би мовити невеликі відхилення за віком ... То це перший раз, коли я зіграла дівчину свого віку. Багато хто звик, що я граю шістнадцятирічних ... А я вже давно не шістнадцятирічна, я доросліша! Так що так, це чудово нарешті зіграти того, хто дійсно твого віку.

Лєна Бассе, DayNight.TV: Це була справжня насолода спостерігати за тобою в цьому фільмі, дякую велике за твій час, твою гру, і удачі!
ЗЕНДЕЯ: Так, дуже дякую!

До проекту «Малкольм і Марі» Джон Девід Вашингтон приєднався не тільки у якості основного актора, але й продюсера, інвестувавши туди разом із Зендеєю і Семом Левінсоном свої гроші і час. Детальніше про його роботу над фільмом розпитаємо актора особисто!

Інтерв'ю з Вашингтоном.

Лєна Бассе, DayNight.TV: Цікаво, як ти увійшов в цей проект?
ДЖОН ДЕВІД ВАШИНГТОН: Сем Левінсон подзвонив мені. Чи був я готовий до цього, або не готовий, але я одразу сказав - так. І не важливо про що ми повинні були говорити, я відразу сказав - так, я зроблю це, так-так-так! Тому що я люблю його фільми, я люблю «Націю вбивць», я люблю серіал «Ейфорія», так що відразу сказав: так, так-так-так!

Лєна Бассе, DayNight.TV: Ти зробив блискучу роботу! А як проходили репетиції до тих сцен, повних діалогів, вони ж неймовірні!
ДЖОН ДЕВІД ВАШИНГТОН: Дякую!
Ви знаєте, коли ми репетирували, то між нами була справжня «хімія», особливо між Семом і Марселом. Загалом, мені потрібно було спочатку влитися в цю команду Сема і Марсела, яка склалася ще після «Ейфорії», мені взагалі здавалося попервах, що вони говорять іншою мовою, але все вийшло.

Лєна Бассе, DayNight.TV: Розкажи, будь ласка, про те, як ти готувався до зйомок?
ДЖОН ДЕВІД ВАШИНГТОН: Ну, у нас із Семом, Зендеей і Марселом були дискусії на різні теми: від хіп-хопу і до фільмів, які ми вважаємо за краще, і що взагалі нам подобається в режисурі, акторській грі, про важливість такої історії, як наша . Наскільки вона кумедна, наскільки часом кумедне наше життя, і як воно співвідноситься з цією історією. Все це допомогло мені зрозуміти Малкольма, зрозуміти для чого ми робимо фільм і що хочемо цим сказати. Так що мій вибір виходив з тих обговорень, а також розмов з моїми батьками, бо у них багатий досвід, як у артистів, і як у афро-американців в цій індустрії, і так далі. Загалом, ми зібрали всі ці нюанси і додали в сценарій!

Лєна Бассе, DayNight.TV: Це дуже «джазове» кіно, де музика грає важливу роль, чи був у тебе шанс самому підібрати саундтреки?
ДЖОН ДЕВІД ВАШИНГТОН: Це все вибір Сема, але я підібрав саундтрек для титрів, який я обожнюю, це - «Ауткаст». І якщо ви послухаєте цю лірику, то зрозумієте що рухає Малкольмом. Загалом, цей трек «Ауткаста» називається «Звільнення», і я просто кайфую, коли в кінці фільму із ЗТМ (затемнення) з'являється ім'я Сема і починається біт пісні, у мене аж мурашки по шкірі, вау, ми зробили це, і зробили всі разом: профінансували, зіграли, і Нетфлікс підтримав нас.
Лєна Бассе, DayNight.TV: Якби у тебе була можливість повернутися в минуле, щоб ти виправив або підкоригував?
ДЖОН ДЕВІД ВАШИНГТОН: Я б сказав своїй мамі, щоб вона не відмовлялася від тих ролей і постановок, коли вона вирішила завагітніти мною. Я б сказав: мам, зіграй спочатку цю велику роль, а я вже з'явлюся роком пізніше! Я буду все тим же люблячим сином, а ти спочатку зіграй цю роль! Ось що я б сказав їй!

Над інтерв'ю і оглядом фільму "Малкольм і Марі" працювали: Лєна Бассе, Денис Кушнарьов, Олесь Середицький.

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск