Кіно

"Паралельні матері" Альмодовара

Отже, у прокат вийшов новий фільм легендарного іспанського режисера Педро Альмодовара. Нагадаємо, що ця картина стала фільмом відкриття 78-го Венеціанського міжнародного кінофестивалю, повний огляд якого робила наша журналістка Лєна Бассе. Згадати, як це можна було тут:

Венеция 2021: Кино, Звезды, Фестиваль

Тоді, після прем'єри фільму в Sala Grande, публіка розщедрилася на майже 10-хвилинну овацію!
А виконавиця головної ролі – Пенелопа Крус отримала за підсумками фестивалю нагороду за найкращу жіночу роль.

Тож, за сюжетом фільму Джаніс, яка працює фотографом, запрошує археолога Артуро у гості, щоб замовити йому проект розкопок у своєму селі, де у братських могилах ще за часів громадянської війни в Іспанії поховано чимало родичів та предків мешканців її рідного села. Втім, після розмови Джаніс з Артуро, замість спалаху фотоапарата, тут спалахує іскра кохання.

Відомо, що ще до зйомок фільму Альмодовар хотів запросити і Аню Тейлор-Джой, яка остаточно закріпилася в ранзі суперзірки після виходу серіалу "Хід королеви" ("Ферзевий гамбіт"), втім, у Ані приєднатися так і не вийшло, тож про зіркове дует Крус - Тейлор-Джой довелося забути. У підсумку, на другу головну роль взяли Мілену Сміт, яка зіграла Ганну (хоч так про Тейлом-Джой згадали). Вони і зіграли тих самих "паралельних" матерів, яких доля зводить разом народжувати в одну палату, а потім і разом жити, але вже в одну квартиру. І все це, незважаючи на абсолютно різний вік, життєвий досвід та соціальний стан. Що ж їх так міцно пов'язало? Дізнаєтесь з фільму!

До речі, можна побачити у картині також і харизматичну та неповторну Россі де Пальма, кожна поява якої у фільмах та на червоних доріжках – це окреме свято та карнавал!

Загалом, незважаючи на те, що момент довгоочікуваних розкопок, про які йшлося у зав'язці фільму, займає не так багато часу, можна з упевненістю стверджувати, що по суті весь фільм – це і є "розкопки" та самокопання, де героям потрібно з'ясувати: які вони батьки, які вони коханці, які у них стосунки з дітьми і як "відкопати" у собі сміливість у чомусь зізнатися? Таким чином, і режисер знову "розкопує" одну зі своїх улюблених тем материнства, майстерно переплітаючи її з болісною темою історичної спадщини Іспанії, яка дісталася їй після громадянської війни.
Загалом, на вас чекає справжня драма з цікавими поворотами і моментами, після яких мимоволі запитуєш:
"А як би ти вчинив у цій ситуації?".

"Паралельні матері" - дивіться у кіно!

Матеріал підготував Денис Кушнарьов

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск