Hollywood з Лєною Бассе

Ножі наголо 2: Скляна Цибуля

Сьогодні DayNight TV зробить огляд на фільм «Ножі наголо 2: скляна цибуля»,  а також покаже наше інтерв'ю із режисером картини Райаном Джонсоном, посилання дивись нижче.

Отже, «Ножі наголо», фільм, який після успіху першої частини став уже серійним! Нагадаємо, перша частина картини зібрала в прокаті $311 млн при бюджеті всього в $40 млн і стала тоді другим найкасовішим оригінальним фільмом року.
«Ножі наголо 2» по суті не є прямим продовженням свого попередника, все знято як окремий фільм з новою історією та новими акторами, подібно до серії романів Агати Крісті про Еркюля Пуаро.

Скільки збере у прокаті продовження, дізнаємось пізніше, а нагороди у скарбничці вже є! Символічно, що друга частина посіла друге місце у категорії приз симпатій глядачів на кінофестивалі в Торонто. А також отримала нагороду за найкращий акторський ансамбль на кінофестивалі в Маямі, і не дивно: адже окрім Деніела Крейга, який знову грає детектива Бенуа Бланка, тут можна побачити Еварда Нортона, Дейва Батісту та багатьох інших. 

І навіть в епізодах на глядачів чекає сюрприз у вигляді дуже відомих акторів.
Netflix, Amazon та Apple боролися за можливість придбати права на продовження фільму, і зрештою переміг Netflix, який купив права на показ продовження за $469 млн. Робота над фільмом розпочалася у 2020 році, а зйомки у червні 2021 року на острові Спеці у Греції.
Мальовничі місця, море. Більшість знімального періоду актори там жили зі своїми сім'ями, так що процес назвали «сімейними канікулами під час зйомок фільму».

За сюжетом: Технологічний магнат Майлз Брон запрошує своїх друзів і, звичайно, детектива Бенуа Бланка на «вечірку із загадковим убивством» на Скляну цибулю, свій приватний острів в Греції. І коли хтось із компанії вмирає, Бланк одразу починає розслідування.
Що з цього вийде – дізнаєтесь із фільму. Ну що ж, а режисером, сценаристом, продюсером і двигуном фільму вважається Райан Джонсон, з яким нам вдалося записати інтерв'ю.

Відео-версію дивіться тут:

 Над матеріалом працювали: Лєна Бассе, Денис Кушнарьов, Олесь Середицький
 

Контакти

daynight.tv

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписатися

Hosting Ukraine

 

Поиск